Lifing tváre Košice

Tvár a krása

MESO-I-LASER
Laserová mezoterapia
Lekárska kozmetika
Výplne

Krása pramení z vnútra, ale neuškodí, keď ju podporujeme aj z vonka.

Meso-I-Laser: Jediná, na Slovensku dostupná, laserová mezoterapia!
Systém Meso-I-Laser je unikátna High-Tech technológia laserom asistovanej mezoporácie, ktorá svojim účinkom zdravo konkuruje invazívnejším, injekčným a bolestivým terapiám. Je však neinvazívna, nebolestivá a nevyžaduje rekonvalescenciu. Laserová mezoterapia je reprezentantom vysokoúčinných metód importovania transdermálne účinných látok a Meso I Laser je prístroj, vyvinutý špeciálne na tento účel.

Počas terapie aplikujeme špičkové Švajčiarske a Nemecké lekárske kozmeceutiká.
Ako výplňový materiál pre mezoterapiu a vypĺňanie vrások používame špeciálnu kyselinu hyalurónovú: Hyaluron-TRIPLEX, ktorá obsahuje tri veľkosti molekúl, ktoré pôsobia v rôznych hĺbkach pokožky a tým zabezpečujú dlhotrvajúcu hydratáciu a vypínanie pokožky.
Nami používané produkty obsahujú výlučne prírodné, nechemické účinné látky v superkoncentráciách, ako: kmeňové bunky, vitamíny, bio-peptidy, biologicky aktívny – “živý“ kolagén, DMAE a i.

HIGH-TECH metódy pre maximálne výsledky ošetrenia
Ako to funguje ?

Výhody MESO I LASER

Laserová mezoterapia sa dá účinne aplikovať takmer u každého, nehovoriac o tom, že ide o metódu bez použitia ihiel, bez podráždenia a možnosti infekcie. Účinné látky, ktoré sa pri tejto technike využívajú, sú koncentrátmi a možno ich importovať vo väčšom množstve.

3D LIFTING

Lifting s okamžitým účinkom, vypína pleť, redukuje vrásky a podporuje obnovu vlastného kolagénu!

3D lifting je založený na trojstupňovej omladzovacej postupnosti, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a podporujú. Kombinuje profesionálne High-Tech prístrojové ošetrenia a postupy so špičkovými lekárskymi kozmeceutikami.

Ako to funguje?

Ošetreniu predchádza precízne, hĺbkové vyčistenie pleti ultrazvukom a ozónom.

Výsledkom je rozžiarená, omladená a zdravá pleť.

Ukážka pred a po liftingu
Foto: Polovica tváre pred ošetrením a druhá polovica tesne po ošetrení s okamžitým efektom.