O nás

„Byť zdravý znamená mať telo a dušu v harmónii“

Sme tím ľudí, ktorých snom bolo spojiť dlhoročné skúsenosti z oblasti zdravotníctva, alternatívnej a komplementárnej medicíny a kozmetiky do jedinečného uceleného systému starostlivosti o zdravie a krásu.

Idea HBA Clinic

Našim cieľom bolo vytvoriť koncept, ktorý holisticky pristupuje k zdraviu a podporuje prirodzenú krásu. Vychádzame z dobre známej múdrosti: „Ako vo vnútri – tak aj navonok“. To, že krása vychádza z vnútra neberieme len ako frázu. Vnútorná nerovnováha, choroby a stres sa prejavia na našom zovňajšku, na našej pleti. Preto vám u nás ponúkame možnosť zhodnotiť svoj zdravotný stav a eliminovať prípadné zistené záťaže.

Dnešná, náročná doba kladie vysoké nároky aj na krásu, často za cenu drastických a niekedy nie veľmi vydarených zákrokov. Oddialiť starnutie sa dá aj príjemnejšími spôsobmi, bez ihiel a skalpelov, dráždenia pokožky a hlavne bez stresu. Našou víziou bolo v zmysle zachovania prirodzenosti ponúkať výlučne neinvazívne a nechemické procedúry, ktoré ale svojimi výsledkami zdravo konkurujú invazívnejším a o mnoho drahším zákrokom. V našom zariadení nájdete len tie najmodernejšie a špičkové prístroje.