Lifing tváre Košice

Tvár a krása

MESO-I-LASER
Laserová mezoterapia
Lekárska kozmetika
Výplne

Krása pramení z vnútra, ale neuškodí, keď ju podporujeme aj z vonka.

Meso-I-Laser: Jediná, na Slovensku dostupná, laserová mezoterapia!
Systém Meso-I-Laser je unikátna High-Tech technológia laserom asistovanej mezoporácie, ktorá svojim účinkom zdravo konkuruje invazívnejším, injekčným a bolestivým terapiám. Je však neinvazívna, nebolestivá a nevyžaduje rekonvalescenciu. Laserová mezoterapia je reprezentantom vysokoúčinných metód importovania transdermálne účinných látok a Meso I Laser je prístroj, vyvinutý špeciálne na tento účel.

Počas terapie aplikujeme špičkové Švajčiarske a Nemecké lekárske kozmeceutiká.
Ako výplňový materiál pre mezoterapiu a vypĺňanie vrások používame špeciálnu kyselinu hyalurónovú: Hyaluron-TRIPLEX, ktorá obsahuje tri veľkosti molekúl, ktoré pôsobia v rôznych hĺbkach pokožky a tým zabezpečujú dlhotrvajúcu hydratáciu a vypínanie pokožky.
Nami používané produkty obsahujú výlučne prírodné, nechemické účinné látky v superkoncentráciách, ako: kmeňové bunky, vitamíny, bio-peptidy, biologicky aktívny – “živý“ kolagén, DMAE a i.

HIGH-TECH metódy pre maximálne výsledky ošetrenia
Medicínsko-kozmetický prístroj MESO I LASER patrí medzi najvyvinutejšie systémy. Jedinečne kombinuje pôvodnú elektroporačnú technológiu (možnosť importovania transdermálne účinných látok) so silným systémom laserovej terapie. MESO I LASER štartuje novú éru tým, že zavádza pre odborníkov (lekárov a kozmetičky) nové estetické a neinvazívne systémy ošetrenia.

V Európe sú len 4 také prístroje, ktoré dokážu vyvinúť veľmi presnú elektroporačnú impulznú technológiu. Sme hrdí na to, že k nim patrí aj prístroj Meso I Laser, ktorým disponuje aj HBA Clinic. Použitie prístroja je rozšírené najmä v Nemecku a Švajčiarsku, ale ošetrenia Meso I Laserom používa už aj niekoľko inštitúcií v Maďarsku. Dúfame, že jeho používanie sa rozšíri čoskoro aj na Slovensku. V rámci celej Európy je táto značka garanciou kvality a úspešnosti. Nemecká precíznosť je uznávaná na celom svete, aplikácie výnimočných technológií znamenajú garanciu úspešnosti ošetrení. Elektroporačná hlavica bola vyrobená najmodernejšou metódou, je vhodná na importovanie jedinečne silných, intenzívnych účinných látok.

Meso I Laser nemožno porovnať so žiadnymi inými kozmetickými prístrojmi alebo ošetrením. Jeho výsledky sú úspešné a trvanlivé. Už aj prvým ošetrením sa dosahuje viditeľný efekt. Procedúra je neinvazívna a bezbolestná.

Ako to funguje ?
Vplyvom laserovej mezoterapie sa naštartuje regeneračný proces buniek a tkanív. Jeho bezprostredný účinok sa prejavuje zrýchlenou činnosťou fibroblastových buniek, tým aj výrazným zlepšením syntézy kolagénu. Následkom laserovej biostimulácie fibroblastových buniek, bude bunkové tkanivo vo zvýšenej miere produkovať kolagén, glykoaminoglykan, retikulárne a elastické vlákna, glykoproteíny, ktoré majú významnú úlohu pri udržiavaní mladistvosti pleti, obnovení pleti a pri trvalých protivráskových ošetreniach.

Výhody MESO I LASER

Laserová mezoterapia sa dá účinne aplikovať takmer u každého, nehovoriac o tom, že ide o metódu bez použitia ihiel, bez podráždenia a možnosti infekcie. Účinné látky, ktoré sa pri tejto technike využívajú, sú koncentrátmi a možno ich importovať vo väčšom množstve.

3D LIFTING

Lifting s okamžitým účinkom, vypína pleť, redukuje vrásky a podporuje obnovu vlastného kolagénu!

3D lifting je založený na trojstupňovej omladzovacej postupnosti, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a podporujú. Kombinuje profesionálne High-Tech prístrojové ošetrenia a postupy so špičkovými lekárskymi kozmeceutikami.

Ako to funguje?
  1. Prvý krok spočíva v okamžitom vypnutí pomocou biologicky aktívneho kolagénu. Tento krok je mimoriadne vhodný aj pre okamžitý „wow-lift“ efekt pred dôležitou spoločenskou udalosťou.
  2. V druhom kroku je ako hlavná aktívna látka transdermálne zapracovaná koncentrovaná, kyselina hyalurónová – TRIPLEX, ktorá pracuje pomalšie a zabezpečuje omladzovanie z dlhodobejšieho hľadiska. Tento špeciálny hyalurón pozostáva z troch rôznych veľkostí molekúl, ktoré pôsobia v rôznych hĺbkach pokožky a nie len tesne pod povrchom. Tento systém zabezpečí dlhodobú hydratáciu a viditeľne prispieva k vyplneniu vrások.
  3. V treťom kroku sa využíva terapeutické pôsobenie lekársko-kozmetického prístroja Meso-I-Laser, ktorý významne podporuje neokalegenézu a celkovo zlepšuje kvalitu kolagénových a elastických vláken.

Okrem hlavných aktívnych látok sú do pleti aplikované prírodné kmeňové bunky, vysokoúčinné peptidy a zmes koncentrovaných vitamínov.

Ošetreniu predchádza precízne, hĺbkové vyčistenie pleti ultrazvukom a ozónom.

Výsledkom je rozžiarená, omladená a zdravá pleť.

Ukážka pred a po liftingu
Foto: Polovica tváre pred ošetrením a druhá polovica tesne po ošetrení s okamžitým efektom.